Відкритий Challenge-семінар «Уроки Нової української школи»

2018 рік – рік нових звершень та відкриттів, адже саме цього навчального року усі першокласники увійшли до Нової української школи. Нова організація навчання, нове освітнє середовище, нові підручники, нові підходи та цінності. Як не загубитися у такому різноманітті та обрати кращі освітні стратегії задля досягнення поставлених цілей? Аби зрозуміти та осмислити концепцію НУШ студенти 2-4 курсів спеціальності «Початкова освіта» стали учасниками відкритого CHALLENGE-семінару «Уроки Нової української школи».

Досвідчені вчителі початкових класів ЗЗСО м. Лисичанськ, що вже працюють у рамках НУШ, поділилися першими набутками в професійній діяльності за іншими правилами та провели уроки у 1 класах.

Студенти - майбутні вчителі - мали змогу спостерігати та «посмакувати» педагогічний коктейль уроків з навчання грамоти (читання, письмо, математика) та нової інтегрованої дисципліни «Я досліджую світ». До уваги студентів було репрезентовано: як організувати нове освітнє середовище, варіанти зонування класної кімнати, як на практиці виглядають тематичні тижні, ранкові зустрічі та як діти по-новому вивчають програмний матеріал. У процесі освітньої діяльності вчителі НУШ презентували нові педагогічні технології, сучасні методики – групова робота, театралізовані постановки, використання цеглинок LEGO, організація дослідів (спостереження за явищами природи), використання ІКТ (дослідження медіа) тощо – та рутини.

Тож, студентська спільнота переконалася, що нова українська школа активно діє, впроваджуючи нові течії та освітні стратегії. Отриманий досвід, безсумнівно, студенти використають за першої нагоди – під час проведення пробних уроків та проходження переддипломної педагогічної практики на місці вчителя початкових класів.

Ляшенко К

Похожие новости

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

· Семінар «Захист трудових, соціально-е...

Последнее в фотогалерее