Новорічне свято

   В очікуванні цього свята ми стаємо світлішими і добрішими, очі сяють від передчуття дива. Якби цього свята не було, його потрібно було б вигадати.

   Вічно чарівний і загадковий, веселий і метушливий, яскравий і незабутній Новий Рік!

   27 грудня у коледжі відбулося новорічне свято, яке вперше було поєднано з традиційним педагогічним КВК «Битва Титанів». Навчальний заклад просто вибухнув різноманіттям яскравих костюмів, посмішок, танців і пісень. У двобої зійшлися дві команди: збірна викладачів коледжу та студентів 4 курсу.

   Директор коледжу Галина Миколаївна Мінєнко привітала з прийдешніми новорічними святами і побажала всім міцного здоров'я, родинного затишку, благополуччя та миру.

   Святкова програма складалася з двох частин: перша - «В гостях у 12 місяців», де представники обох команд провели для нас екскурс до кожного місяця 2018 року та в гумористичній формі підкреслили основні напрями діяльності педагогів і студентів педагогічного коледжу; друга - «Подорож до казки», де казкові герої повинні були повернути на сцену головних дійових осіб Нового року – Діда Мороза та Снігуроньку. Героїв було чимало. Серед них: Принц, Принцеси, Ельза, Крістоф, Олаф, Сірий Вовк, Атаман, Алладін, Хрещена мати та ін. Хоча це герої і з різних казок, але разом вони змогли створити для всіх веселий новорічний настрій.

   Тепла та доброзичлива атмосфера в залі, підтримка глядачів дала змогу розкритися різним талантам як студентів так і викладачів. Всі присутні відчули педагогіку партнерства в дії. Результатом цього стала перемога обох команд.

   Завершенням свята стало повернення й привітання Діда Мороза та Снігуроньки з наступаючими святами і пісенне вітання всіх учасників спільного свята з Новим 2019 роком!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее