Едина, активна і дружня команда

   Старий Новий рік, Щедра Кутя – завершальна круговерть традицій українців у плеяді обрядових свят і звичаїв зими. Саме цього дня директор коледжу Г.М. Мінєнко об'єднала педагогічний і студентський колективи навчального закладу в єдину активну і дружню команду, долучивши всіх до неперевершених зимових розваг.

   Бадьорий настрій, оптимізм, спортивна звитяга, прагнення до перемоги, натхнення, вибух справжніх позитивних емоцій охопив усю спільноту під час естафет на лижах, санчатах; командних змагань.

   Знаковим і непідробним був дух єднання, який панував під час свята, адже студенти з викладачами об'єднувались у спільні команди й веселились, не відчуваючи різниці у віці чи статусі.

   Естафети завершились катаннями з гірки на лижах, санях та льодянці, а ще – смачною польовою кашею від профспілкового комітету коледжу, яка надала нових сил та енергії після активних веселощів.

   Скільки б не минало років, одне не минає точно – відчуття гордості за те, що ти є частиною такого прекрасного колективу, де кожен не боїться бути собою, де перший керівник – це людина, яка не тільки йде попереду з новими ідеями, притаманними сучасності, а завжди знаходиться поряд зі своїми колегами й вихованцями, дає не лише поштовх до нових звершень, а й візьме за руку і побіжить вигравати естафету разом зі своїми студентами. Саме це єднання дає впевненість у завтрашньому дні, відчуття потрібності оточуючим.

   Вступаючи у Новий рік, хай вам щастить мати такі ж впевненість і відчуття, бути корисними і потрібними; бути єдиними духом, розумом і серцем, і ви обов'язково станете щасливими!

   З Новим роком, з новим щастям, дорогі друзі!

   О. Літовка

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее