Проведено інформаційно-просвітницьку роботу

   У відповідності до вимог Законів України ,.Про освіту", ,,Про вищу освіту", ,,Концепції…" й ,,Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки", у Лисичанському педагогічному коледжі продовжує діяти система заходів щодо формування громадянських компетентностей та реалізації принципів правової освіти майбутніх фахівців.

   З метою ознайомлення студентської молоді зі змінами чинного законодавства України з питань протидії булінгу в дитячому середовищі, попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми, прав і обов'язків підлітків та їх відповідальності, для студентів паралелі перших курсів було проведено інформаційно-просвітницьку роботу інспекторами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Луганській області.

   Старший лейтенант Д. Булгакова спільно з колегою – лейтенантом Є. Князєвою працювали зі студентами у форматі відкритого діалогу, роз'яснюючи найважливіші аспекти дотримання правопорядку в сучасному українському суспільстві.

   Зокрема, представники поліції окреслили основні види булінгу в молодіжному середовищі, пояснили причини його виникнення та наголосили на різних ступенях адміністративної або кримінальної відповідальності за вчинення означеного правопорушення.

   Важливі поради студенти отримали в аспекті протидії насильству в сім'ї: молодь активно долучалась до обговорення дій у випадках виникнення критичних ситуацій; ставились акценти на перелік служб, до яких слід звертатись у подібних випадках.

   Поряд з цим, фахівці надали чіткі інструкції студентам щодо дотримання правил кібербезпеки й наголосили на обов'язкових діях особи, яка стала жертвою торгівлі людьми, а саме: знання (хоча б на мінімальному рівні) мови країни, до якої Ви виїжджаєте; володіння інформацією про адресу й телефони консульства чи посольства України в іноземній державі, в якій Ви знаходитесь на даний час; знання ,,кодового слова/фрази", які допоможуть членам Вашої родини, друзям зрозуміти, що Ви потрапили у небезпеку тощо.

   Представники поліції демонстрували цікаві відеоматеріали про те, як слід поводитись з агресором, щоб не стати жертвою булінгу чи насильства.

   Студентська спільнота з великою зацікавленістю поставилась до обговорюваної теми, дехто навіть залишився для отримання індивідуальних консультацій із особистих питань.

   Приємно відзначити, що сучасна поліція повністю відкрита для співпраці.

   Зустріч показала, що молодь відчула зацікавленість представників правоохоронних органів у захисті їхніх прав і свобод, потреб та інтересів; побачила готовність представників правопорядку діяти на користь суспільству.

   О. Літовка

Похожие новости

· У Лисичанську оцінять роботу по орган...

Последнее в фотогалерее