Настановча конференція з педагогічної практики «Пробні уроки»

    Для студентів 3-х курсів усіх спеціальностей галузі знань «Освіта» розпочинається новий вид практики «Пробні уроки в школі». Метою даного виду практики є формування педагогічних компетентностей, які необхідні майбутньому вчителю при організації освітнього процесу зі здобувачами освіти; вчити аналізувати освітній процес через призму громадянських компетентностей (пізнавальний, діяльнісний, компетентнісний підходи).

    29 та 30 січня 2019 року відбулись настановчі конференції з даного виду практичного навчання. Майбутні фахівці були ознайомлені з завданнями практики (забезпечення практичного пізнання студентом закономірностей професійної діяльності та оволодіння способами організації освітнього процесу; вміння вирішувати конкретні методичні завдання відповідно до завдань освіти; виховання у студентів потреби систематично поповнювати базу своїх знань, умінь і навичок та творчо застосовувати їх на практиці) та обов'язками (підготовка та проведення уроків відповідно розкладу; відвідування всіх уроків підгрупи; систематичне ведення документації; дисципліноване, відповідальне, творче ставлення до виконання завдань практики).

    В ході конференції було представлено зразки кращих конспектів уроків та приклади оформлення мультимедійних презентацій.

    По завершенню конференції методисти озвучили додаткову інформацію про графіки консультацій з практики, а старости познайомили студентів груп з розкладом пробних уроків. З 5 лютого 2019 року студенти 3-х курсів розпочнуть свої перші кроки на місці вчителя.

    Тож  побажаємо їм творчості, натхнення та успіхів на ниві освіти!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее