Ювілей з дня народження Тараса Шевченка – 205 річниця

Коли мене неволя і горе не побороло,
то сам я не звалюся…
 
Тарас Шевченко
  

9 березня 2019 року
вся країна захоплено візначала новий ювілей з дня народження Тараса Шевченка – 205 річницю. Шевченко стає все ближчим нам і зрозумілішим, незважаючи на те, що роки йдуть. Кожен відкриває свого Шевченка – людину, поета, художника, філософа, речника сучасних подій тощо.

   Коледжна спільнота почала долучатися до святкування з 6 березня. Низка заходів, проведена для студентів 1-2 курсів, доносила Шевченківський меседж до сучасної молоді. Для 1 курсу був презентований студентський проект «Якби зустрілися ми знову…», з якого постав психологічний портрет поета як людини. Студенти 2 курсу помандрували Шевченківською Україною, переглядаючи проект «Віртуальна екскурсія Шевченківськими місцями». Родзинкою заходу стало його відкриття студенткою 1 курсу Діденко Анастасією, яка зіграла на скрипці всім відому мелодію «Реве та стогне Дніпр широкий…» Відкриттями стали й учасники шевченківських конкурсів, які проводить факультет української філології та масових комунікацій ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Цьогоріч участь студентів коледжу стала масовою – понад 30 робіт були надані на конкурс - художні етюди, есе, світлини. Звичайно, надіслані найкращі. Тож чекаємо на результати.

   Отже, для нас шевченківські свята не завершуються. Тарас Шевченко – з нами у своїх творах, що надихають сучасну молодь на творчі звершення, а також змушують продовжувати боротись за свою країну – прекрасну й незалежну!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее