Анонс культурных и спортивных мероприятий с 18 по 24 марта

    19 березня о 14.00 Лисичанський міський палац культури (ПК) запрошує учнівську молодь на Музичний вечір «Музика в нашій душі», присвячений Йоганну Штраусу.

   20 березня відбудуться наступні заходи:

— о 13.00 дискусійний перегляд документального фільму «Ромська мрія» у кіноклубі «Docudays.UA» в центральній бібліотеці та акція «Наша планета — Земля», присвячена Всесвітньому дню Землі в ПК «Діамант»;

— о 18.00 Batlle вечірка «Не формат» у фойє ПК ім. В.М. Сосюри для молоді мікрорайону.

   З 20 по 22 березня о 13.00 пройде волейбольний етап Спартакіади серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у Лисичанському державному гірничо-індустріальному коледжі.

   21 березня о 13.00 відвідайте науково-практичну конференцію «Україна в 1919 році: сторінки державності», присвячена 100-річчю подій Української революції 1917-1921 рр. у співпраці з Лисичанським державним гірничо-індустріальним коледжем в міському краєзнавчому музеї, а о 16.30 — зустріч-лекцію щодо протидії булінгу дітей та підлітків у міській ДЮСШ.

   З 22 березня по 22 квітня відбудеться виставка дитячих поробок «Люби та знай свій рідний край» у співпраці з ЛЦНТТУМ в міському краєзнавчому музеї.

   22 березня о 15.00 пройдуть літературні зустрічі з читачами в рамках проекту «Схід читає!» за участю поетів та письменників Галини Крук, Олега Короташа, Сергія Жадана, Марії Сердюк та Юлії Ілюхи в центральній бібліотеці та бібліотеці для дітей № 1.

   23 березня об 11.00 завітайте до міської ДЮСШ на чемпіонат міста з боротьби греко-римської, а о 18.00 приєднайтеся до Всеукраїнської акції з трансляцією на Radio SKOVORODA «Тиха «вечірка» за участю українського поета Сергія Жадана у центральній бібліотеці.

   Окрім того, учні мистецьких шкіл та вихованці Лисичанської міської ДЮСШ візьмуть участь у наступних заходах за межами міста:

— 22 та 23 березня — в обласному огляді-конкурсі індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти» у м. Сєвєродонецьк;

— з 22 по 27 березня — участь робіт учнів Новодружеської ДШМ у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Пасхальна Палітра» у м. Дніпро;

— 23 березня — солісти зразкової студії східного танцю «Атлантіс» у Чемпіонаті Полтавської області «Championship-2019»; участь хореографічних колективів мистецьких шкіл та Палаців культури у Всеукраїнському фестивалі «ТриДэDance» у м. Сєвєродонецьк; участь у чемпіонаті України з акробатичного рок-н-ролу (2 етап) у м. Павлоград; участь у відкритому обласному турнірі з боротьби вільної у м. Попасна; участь у відкритому чемпіонаті Донецької області з легкої атлетики серед юнаків 2006-2008 р.н. у м. Бахмут.

— 24 березня — участь учениці музичного відділу Новодружеської ДШМ у V Міжнародному фестивалі талантів «Gold Star Fest» у м. Київ.

Похожие новости

· Анонс спортивных мероприятий.

· Анонс культурных и спортивных меропри...

· Анонс спортивных мероприятий в Лисича...

Последнее в фотогалерее