"Педагогічний оскар"

    Конкурс «Педагогічний ОСКАР» – один із заходів реалізації законів України «Про освіту», «Про вищу освіту» і проводиться Державною установою «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» у співпраці з Національною академією педагогічних наук України з метою виявлення та підтримки творчої діяльності педагогічних працівників технікумів і коледжів, сприяння зростанню професійної майстерності, вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, підвищення ефективності освітнього процесу і якості освіти підготовки фахівців.

   До участі в «Педагогічному оскарі-2019» долучилися й викладачі нашого коледжу.

   Конкурсною комісією визначено у номінації «Інноваційна діяльність методичного (педагогічного) кабінету та предметної (циклової комісії), викладача» "Педагогічний оскар" отримала Крошка Світлана Андріївна, надавши до участі веб-сайт циклової комісії викладачів фізичного виховання;

   ІІ місце посіла голова циклової комісії викладачів дошкільної та загальної педагогіки Ляшенко Катерина Іванівна за освітній веб-сайт циклової комісії.

   Вітаємо із заслуженою перемогою наших колег. Подальших творчих успіхів і наснаги у впровадженні інноваційних форм професійної діяльності.

   НМЦ інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта»

   Завідувач НМК Сергієнко Л. В.

Похожие новости

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последнее в фотогалерее