«TrashTag Challenge»

   17 квітня 2019 року в Лисичанському педагогічному коледжі відбулось підведення підсумків Всесвітньої екологічної акції «TrashTag Challenge», оголошено подяку всім академічним групам, викладачам за небайдуже ставлення до екологічних проблем світу. За результатами чистого флешмобу грамотами нагороджено групу 2АФ (куратор Крошка С.А.) за активну участь у Всеукраїнській екологічній акції «TrashTag Challenge» у номінації «Фото в соціальній мережі» та групу 3АФ (куратор Сліпецький В. П.) за активну громадянську позицію в реалізації завдань екологічної акції.

   У рамках екологічної акції було підведено підсумки обласного фотоконкурсу «Природа в дії», завдання якого залучити молодь до сфери екологічної творчості, морального та патріотичного становлення особистості; демонстрація різноманіття краси природи; показати гамму природних явищ як невід’ємну складову навколишнього світу.

   У конкурсі взяли участь представники закладів загальної середньої освіти, Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді; студенти, викладачі коледжу. На конкурс надіслано близько 140 фотографій, які охоплювали різні номінації: природні явища, вплив погоди на людину, міста у фокусі погодних умов, природний ландшафт. За результатами фотоконкурсу організовано виставку для всіх коледжан з найкращими роботами учасників.

   Журі у складі викладачів природничих дисциплін коледжу визначили переможців конкурсу, серед них:

  І місце посіли студенти групи 1БПО Ромичева Поліна з роботою «Блискавка перед дощем» та Голод Альона – «Чарівний світ блискавки»;

   ІІ місце виборола Діденко Дарина (група 4АПО) – «Край, в якому я живу»;

   ІІІ місце – Горбенко Софія (група 4АПО) з фотоматеріалом «Краєвиди міста».

   Екологічні справи об’єднують всі сторони особистості: моральну, трудову, розумову, естетичну, а також фізичний розвиток і передбачає позитивний вплив на кожну із сторін для отримання єдиного результату.

   Будьте ввічливими до природи та хоч зрідка замислюйтесь про необдумані дії, які завдаються їй. Бережіть навколишнє середовище, адже це модно в XXI столітті!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее