Парять у повітрі на мотузках «змії»...

   25 травня юні авіамоделісти Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Сергій Москвичов, Матвій Москвичов, Софія Борисова, Ілля Борисов та Єлеазар Залещенко під керівництвом керівника гуртка «Авіакосмічне макетування та моделювання» Володимира Голубова взяли участь у відкритому чемпіонаті м. Сєвєродонецька з повітряних зміїв серед учнівської молоді. 

     В районі Чістого озера загалом 30 хлопців та дівчат з Сєвєродонецька, Лисичанська та Горського запускали своїх зміїв у повітря. І навіть дощ не зміг завадити завзятим моделістам.

   Після змагань авіамоделісти Сєвєродонецька продемонстрували кордові моделі літаків та запуск моделей ракет.

   Наша команда посіла ІІ місце у загальному заліку, а Єлеазар Залещенко — ІІІ місце у змаганнях моделей класу Z2.

    Пошук та підтримка технічно обдарованої учнівської молоді, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку — першочергові завдання освіти у найближчому майбутньому. Позашкільна освіта дає дітям можливість не просто вивчати, наприклад, закони фізики, а одразу випробувати їх дію на практиці, створюючи справжні наукові проекти, технічні моделі. І що найбільш важливо, саме такий підхід дозволяє зацікавити наукою навіть тих учнів, які раніше вважали, що не мають до неї жодного хисту.

   Відділ освіти Лисичанської міської ради

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее