В Лисичанському педагогічному коледжі відбулося урочисте свято...

      25 червня 2019 року в Лисичанському педагогічному коледжі відбулося урочисте свято, присвячене випуску – 2019. Свято, в якому переплелися радість і смуток, спогади та мрії, юність і доросле життя.

   Як зазначила директорка коледжу Мінєнко Галина Миколаївна, разом з кожним випуском йде частинка нашого серця. Перший керівник побажала майбутнім фахівцям бути гідними людьми і з честю нести по життю високе звання педагога та журналіста.

   Яскравим та емоційним акцентом заходу стало музичне привітання Сидоренко Валерія Васильовича, віртуозного майстра гри на акордеоні, керівника народного ансамблю «Мрія», багаторазового переможця Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів виконавської майстерності.

   Учасники свята були розчулені ностальгічним відео під пісню «Старі фотографії» Кузьми Скрябіна, торкнувся душі номер, присвячений мамам, що були присутні на заході, а святковий флешмоб став справжнім подарунком та родзинкою урочистості.

   Випускники Лисичанського педагогічного коледжу – це гордість освітнього закладу! До плеяди найактивніших увійшли: Кім Назар, Тарасова Карина, Лондар Христина, Бухтярова Юлія, Верхоглядов Руслан. Сьогодні ми вказали лише кілька імен, але це не означає, що інші менш талановиті та перспективні!


   Ми вітаємо фахівців, які вже завтра примножать інтелектуальне, духовне і культурне багатство України!

   Хомич О. М., Пивоварова Г. С.

Похожие новости

· Відбулося засідання координаційної ра...

Последнее в фотогалерее