Поринули у світ фізичної підготовки

            На два тижні студенти групи 2-АФ спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» поринули у світ фізичної підготовки та спортивного вдосконалення (24.06 – 05.07.19).

      За період навчальної практики студенти оволодівали фаховими уміннями та навичками для майбутньої професійної діяльності, організації і проведення фізкультурно-оздоровчої роботи.  Відбувалася підготовка до самостійного і творчого виконання основних професійно-педагогічних функцій майбутнього вчителя фізичної культури; формування професійних і психологічних якостей особистості майбутнього спеціаліста з фізичного виховання відповідно до сучасних вимог щодо працівників сфери педагогічної діяльності; формування інтересу у студентів до обраної професії.

       Насолоджувалися виконанням різних видів діяльності у поєднанні з відпочинком та оздоровленням: спортивні та рухливі ігри, квести, кросова підготовка, купання у водоймі та загартування сонцем, тренінгові вправи, суддівство. Навчальні збори не обійшлися без приготування смачної каші, печеної картоплі, смаженого сала тощо.

       Важливою складовою перебування на табірному зборі було формування у студентів самостійності та колективної згуртованості, гартування сили духу, виховання патріотизму і любові до України.
Підготувала Крошка С.А.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее