«Іван Котляревський – творець українського класицизму та нової української літератури»

    Іван Котляревський... Ім'я це викликає у кожного з нас цілу низку асоціацій: і безсмертний парубок Еней, і невмируща Наталка – героїня п'єси, що стала праматір'ю нового українського театру, і рядки «Будеш, батьку, панувати...» Т. Шевченка, який перший передбачив світову славу Котляревського.

    До 250-річчя від дня народження засновника української літератури І.П. Котляревського, у читальній залі медіа-центру відбувся флешбук «Іван Котляревський – творець українського класицизму та нової української літератури».

    На заході були присутні студенти Лисичанського педагогічного коледжу. До уваги присутніх бібліотекарем Рєдкокашею Ю.О. були представлені маловідомі факти з життя та творчості письменника, про його нерозділене кохання. Студенти дізналися про невідомі факти з особистого життя цієї видатної людини, про його насичений творчий шлях, соціальну позицію та ще багато цікавої інформації. Розповідь підсилювали відео-фрагменти з художнього фільму «Наталка Полтавка» та документального фільму з увіковічення пам’яті І.Котляревського. Бібліотекар зазначила, що і в XXІ ст. І.Котляревський залишається із своїм народом. Його книги перевидають в друкарнях, його п’єси ставлять в театрах. На заході була представлена книжкова виставка присвячена видатному українському письменнику Івану Котляревському.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее