«Як козаки в Олімпійські ігри грали»

    Під такою назвою, сьогодні, 12 вересня, у рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня пройшов загальноміський Олімпійський урок.

    Захід відбувся на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 26 за сприянням відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу освіти та Лисичанського методичного центру.

    Відкрив свято та привітав учасників заходу — учнів 6-х класів закладів загальної середньої освіти нашого міста - директор школи Володимир Жусов.

    На свято спорту завітали начальник та головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт та Наталія Феденко, головний спеціаліст відділу освіти Людмила Бондаренко, методист Лисичанського методичного центру Людмила Савенко та директор Лисичанської міської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ), майстер спорту з греко-римської боротьби Дмитро Ладік.

    Під час заходу Ніна Нецвєт вручила грамоти та цінні подарунки закладам освіти — лідерам спортивно-масової роботи за результатами 2018-2019 навчального року.

    Спортивний захід пройшов у форматі квесту у п’яти локаціях: «Як козаки у футбол грали», «Переправа на чайках», «Веселий малюкбол», «Точно в ціль», «Побудуй фортецю». П’ять команд успішно подолали перешкоди та вчасно заповнили «олімпійські щоденники».

    Свято супроводжувалось показовими виступами учасників хореографічної студії школи № 26 «Маленький принц» та вихованців міської ДЮСШ. Особливо яскравим став виступ відділення косікі-карате під керівництвом тренера Наталії Потопи.

   Завершилося свято спорту врученням солодких призів та веселою руханкою.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее