Базові навички медіатора/медаторки служби порозуміння закладу освіти»

      З 10 по 13 вересня 2019 р. на базі ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбувся освітній тренінг «Базові навички медіатора/медаторки служби порозуміння закладу освіти», який здійснювався за підтримки ГО «Ла Страда-Україна» та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). В тренінгу взяли участь 12 представників нашого навчального закладу та 12 представників Лисичанського промислово-технологічного коледжу: по 10 студентів та по 2 викладачки.

      ГО «Ла Страда-Україна» - це громадська міжнародна правозахисна організація, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, запобігання всім видам ґендерного насильства, зокрема насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню міжнародних стандартів прав людини в усі сфери життя суспільства та держави.

      Незалежна, стала організація, відома на національному та міжнародному рівнях завдяки ефективній діяльності в обраних сферах щодо розбудови суспільства рівних прав та можливостей, без насильства та торгівлі людьми.

      Навчально-тренінгова програма «Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти» відбувалася протягом 36 академічних годин. Всього в ній взяли участь 24 учасника і учасниці якими опікувалися дві чудові тренерки: Матвійчук Марина та Ващенко Ольга.

      Студенти та викладачі отримали набір інформаційних, навчальних та методичних матеріалів з профілактики і розв’язання конфлікту з використанням медіації в навчальних закладах. Отримали досвід фахової діяльності з профілактики і розв’язання конфлікту з використанням медіації. Розглядали питання протидії насильству та булінгу, поняття миробудування, основи конфліктології, підходи до вирішення конфліктів, розвивали комунікативні навички медіатора/ медіаторки, відновні практики, розглядали практики медіації.

       Також студенти розробили проекти Служб Порозуміння для своїх навчальних закладів, які вже з понеділка розпочинають свою роботу в 2-х закладах освіти м. Лисичанська!

       Ми пишаємося нашими студентами – вони змогли за ці 4 дні стати єдиною командою – командою миротворців коледжу. Чекаємо плідної та цікавої роботи.

       Пивоварова Г. Хомич О.

Похожие новости

· Працівники пожежної служби м.Лисичанс...

Последнее в фотогалерее