Звітна конференція «Практика у дитячих таборах»

        Кожного року студенти 3 курсу проходять педагогічну практику на місці педагога-організатора у дитячих таборах. Метою практики у ДОТ є: систематизація і узагальнення теоретичних знання принципів, методів, форм організації літнього відпочинку дітей; формування у студентів компетентності самостійної роботи з дітьми та підлітками в період літніх канікул; проведення оздоровчих заходи з дітьми різного віку; розвиток творчих здібностей, потенціалу студентів під час організації та проведенні занять в умовах ЛОТ; вдосконалення професійно-педагогічної майстерності студентів, інтересу та зацікавленості до роботи з дітьми.

       Цього літа студенти вже 4 курсів пройшли практичну підготовку у дитячих оздоровчих таборах. Загалом до ДОТ було направлено 106 студентів-практикантів. Цього літа наші студенти зарекомендували себе в різних куточках України: схід – Луганська та Донецька обл., південь – м. Одеса, захід – Івано-Франківська обл.

       Працюючи у літніх таборах, студенти пропонували дітям різноманітну програму. Як же працювали студенти, чого вони навчилися, що досягли, які заходи сподобалися найбільше, з якими труднощами довелося зустрітися, які курйозні моменти вони подолали… на ці та багато інших запитань аудиторія звітної конференції дізналася відповіді. Адже, під час заходу було презентовану звітну мозаїку студентів 4 курсу про проходження літньої педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах “Літо-2019”.

       Крім того, найкращі зразки документації підготували студенти: Лихацька Катерина, Білецька Ірина (група 4-БПО), Потапова Ангеліна, Шевченко Карина, Горбунов Едуард (група 4-АТ). Найулюбленішими педагогами-організаторами за версією дітей та методистів стали: Ворошилова Альбіна, Гнатів Анастасія, Пантюх Єлизавета (група 4-АПО), Гаврашенко Євген, Горбунов Едуард (група 4-АТ), Каменецька Любов, Букій Яна, Чернишов Сергій (група 4-АФ), Нещерет Катерина (4-БПО). Всі студенти отримали позитивні оцінки з даного види практики.

       Бажаємо творчої роботи, натхнення та позитивних емоцій у подальшому навчанні та педагогічній діяльності! Успіхів усім!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее