День фізичної культури і спорту

    Традиційно, на початку вересня, вся країна святкує День фізичної культури і спорту. Не виключення і Лисичанський педагогічний коледж.

    16 вересня відбулося спортивне свято «З Україною у серці спорт прославляємо», на яке звітали почесні гості: триразова олімпійська чемпіонка, рекордсменка світу Бризгіна О.А.; заступник голови Луганського обласного відділення НОК України, Президент Федерації баскетболу Луганської області Гожедрянов А.В.; віце Президент Федерації баскетболу Луганської області, ведучий спеціаліст Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичної культури і спорту МОНУ Пархомович В.В.; ведучий спеціаліст Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичної культури і спорту МОНУ Шакун С.О., які нагородили спортсменів грамотами, подяками, цінними подарунками від ЛОВКФКіС МОН.

    Викладачі ц.к. фізичного виховання підготували видовищний анонс найвизначніших перемог спортсменів України на міжнародній арені за останній рік! Відмітили рекордсменів та ТОП-рівень досягнень хай-теків сучасного спорту.

    Родзинкою свята стало видовищне відкриття, презентація талісманів олімпійських ігор та акробатична піраміда. До дійства долучилися і студенти коледжу.

    Серед активної, талановитої, креативної студентської молоді визначили переможців та нагородили у номінаціях.

    І звичайно, не обійшлося без показових виступів гостей і господарів закладу освіти: Лунгор І. з німецькою вівчаркою на прізвисько Брюс; випускники коледжу 2018 року, КравченкоА., Руденко О.; представники акробатичного рок-н-ролу Сидоренко О., переможниця обласних, регіональних, міських конкурсів вокальної майстерності студентка Лисичанського педагогічного коледжу Глотова Л.

    Ми пишаємося кожним успіхом наших студентів! Саме їх спортивні здобутки – то є наша гордість! Ми радіємо кожній перемозі членів СК «ЛПК»!

    Вкотре ми переконалися, що українці – спортивна нація!

    Вітаємо зі святом спорту та здоров’я, бажаємо завжди бути на вершині оптимізму та бадьорості!


    Підготувала Крошка С.А.

Похожие новости

· Тренер лисичанской команды по конному...

Последнее в фотогалерее