«Стежками Лемківщини»

   Під такою назвою, 21 вересня, у смт Новоайдар відбувся відкритий обласний етнофестиваль, у якому взяли участь колективи художньої самодіяльності Лисичанського міського Палацу культури: народний чоловічий вокальний ансамбль «Обрій» (керівник Борис Малишев) та народний ансамбль народної пісні «Вишиванка» (керівник Ірина Фелік) та Палацу культури ім. В.М.Сосюри: хореографічні колективи «Forse» (керівник Оксана Місюра) та «Time dance» (керівник Лоліта Глотова); солістка Лоліта Глотова; соліст-акордеоніст Валерій Сидоренко.

   На фестиваль серед інших було запрошено почесних гостей: голову «Всеукраїнського товариства «Лемківщина» Василя Мулесу із Закарпаття та заступника голови Громадської організації «Луганського обласного товариства українців, депортованих з Польщі «Ватра» Романа Наконечного.

   В обласному заході взяли участь вокальні та хореографічні колективи, інструменталісти та солісти — виконавці лемківських пісень з м. Сєвєродонецька; м. Лисичанська; смт. Новоайдар; с. Штормове та с. Гречишкіно (Новоайдарського р-ну).

Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами за участь, пам’ятними подарунками.

   Наприкінці заходу учасники та гості етнофестивалю пронесли вулицями Новоайдару 50-метровий прапор України та запалили традиційну лемківську ватру.

   Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее