Зустріч провідним юристом з Прав людини Норвежської ради

     26.09.2019 р. у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулася зустріч з Голтвяницьким Максимом Володимировичем провідним юристом з Прав людини Норвежської ради у справах біженців.

     Представник NRC провів лекцію для студентів 4 курсів за темою «Трудовий договір: порядок прийому на роботу, зміна умов трудового договору та підстави його припинення». Юрист підкреслив, що трудові відносини з працівником починаються з прийняття на роботу та оформлення трудового договору, надав інформацію щодо порядку прийому на роботу, специфіку трудових договорів, особливостей працевлаштування тощо.

     Зустріч надала можливість студентам та викладачам коледжу отримати інформацію щодо реалізації своїх трудових права і свобод, подолати юридичні перепони за допомогою підвищення рівня правової грамотності шляхом надання інформації і юридичних консультацій.

     Щиру подяку висловлювали студенти на адресу Норвежської Ради (NRC) та особисто Голтвяницькому Максиму Володимировичу за плідну співпрацю з Лисичанським педагогічним коледжем у підвищенні їх правової обізнаності!

     Пивоварова Г.С.

Похожие новости

· 12 грудня - позачергова сесія міської...

· 24 листопада о 14.00 - чергова сесія ...

· Відбулося засідання координаційної ра...

· Семінар «Захист трудових, соціально-е...

Последнее в фотогалерее