Педагоги Лисичанська взяли участь у Всеукраїнському тренінгу

      Нещодавно в місті Київ відбувся Всеукраїнський тренінг «Школа національно-патріотичного виховання» імені Олени Степанів, спрямований на формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді.

      Під час тренінгу заступники директорів та педагоги-організатори ЗОШ № 2, 30, ЛСШ № 27 та багатопрофільного ліцею мали можливість підвищити свій рівень обізнаності з виховних методик, які сприяють формуванню ціннісних орієнтирів та національно-патріотичної свідомості молоді, дізнавалися про досвід громадської роботи в сфері організації національно-патріотичних заходів та змогли оцінити всі переваги проведення подібних заходів.

      Начальник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Микола Ляхович провів для учасників тренінгу лекції про національні цінності та систему національно-патріотичного виховання в Україні.

     Під час заходу учасники отримали не лише теоретичні знання, а й мали можливість спробувати свої сили в стрільбі з пневматичної гвинтівки, пройти смугу перешкод та відпрацювати навички домедичної допомоги.

     Тренінг відбувся у рамках проекту «Серія Всеукраїнських тренінгів, спрямованих на формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді, „Школа національно-патріотичного виховання“ імені Олени Степанів», що реалізує ГО «Юнацький Корпус» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України у сфері національно-патріотичного виховання.

     Відділ освіти Лисичанської міської ради

Похожие новости

· Лисичанські спортсмени взяли участь у...

· У Лисичанську в комунальну власність ...

· Лисичаньск взяв участь у Міжнародному...

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

Последнее в фотогалерее