У Сєвєродонецьку шукають матір 3-річної дитини, яку ввечері знайшли посеред вулиці

     Учора ввечері, 7 жовтня, у Сєвєродонецьку місцевий житель помітив на вулиці дитину без дорослих. З’ясували, що 3-річну дівчинку там лишила мати, яку вже притягували до відповідальності за невиконання батьківських обов’язків та проституцію.

     Подія, як передають у пресслужбі поліції Луганщини, сталась на проспекті Хіміків. Чоловік завів дитину до аптеки зігрітись та викликав поліцію.

- Дитячий поліцейський, побачивши маля, зразу впізнав дівчинку, бо вже неодноразово стикався з тим, що її матуся, яка веде не зовсім порядний спосіб життя, вже залишала дитя наодинці, - розповідають правоохоронці.

- Оскільки протягом кількох годин встановити місцезнаходження матері не вдалось, поліцейськими було прийняте рішення відвезти дівчинку до Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де наразі нею опікуються працівники центру. Життю та здоров’ю дитини загрози немає.

     Враховуючи те, що 36-річна матір вже неодноразово притягувалася до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» та ст. 181-1 «Заняття проституцією», поліція порушила питання про позбавлення її батьківських прав.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее