«Актуальні проблеми розвитку спорту з собаками у регіоні»

      У жовтні традиційно відбувся ІV Регіональний семінар-виставка «Актуальні проблеми розвитку спорту з собаками у регіоні» (07.10.2019).

      Викладачі ц.к фізичного виховання визначили основні напрямки застосування організації роботи по спорту з собаками у освітньому процесі сучасного закладу; продемонстрували різні форми і методи індивідуальної та групової роботи; познайомили з нетрадиційними підходами до організації роботи по спорту з собаками в Лисичанському педагогічному коледжі.

      Свято пухнастої краси розпочалося парадом-представленням порід собак, описом титулів щодо експертної оцінки породи. Цікавим та видовищним стала участь у вправі «Смуга перешкод», де собаки показали майстерність у стрибках через обруч, подоланні перешкод. Видовищним став конкурс «Вогняне шоу», де собаки без боязні стрибали у вогняні кільця.

      Господарі та їх підопічні продовжили боротися у витривалості під час забігу на 300 м, де переможцями стали студентка спеціальності фізичне виховання Усцова В. (3-АФ, категорія «Великі собаки») та викладач фізичного виховання Лисичанського педагогічного коледжу Борисенко Л.Л. (категорія «Дрібні собаки»).

      Кожного року господарі пухнастих готуються ретельно до неперевершеного заключного дійства - «Конкурс костюмів». На семінар-виставку – 2019 завітали спайдермен Рем, файна україночка Берта, малюк Сем, бджілки Соня та Урза, джентльмен удачі Родя, міні-леопард Холлі тощо.

      Хочеться відмітити, що активними учасниками дійства стали почесні гості: Президент Федерації баскетболу Луганської області Гожедрянов А.В.; ведучий спеціаліст Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичної культури і спорту МОНУ Шакун С.О., які також привезли своїх пухнастих улюбленців, брали участь у параді відкриття, забігу на 300 м та нагородили студентів цінними подарунками від ЛОВКФКіС МОН.

      Директор спортивно-технічного клубу Товариства Сприяння обороні України Роговський В.В. нагородив переможців та учасників семінару-виставки кубками та медалями.

      Незабаром будуть підведені підсумки регіонального конкурсу DOG PHOTOGRAPHER «Собака - унікальне створіння», який проходив протягом вересня-жовтня.

      «СК «ЛПК»

Похожие новости

· Тренер лисичанской команды по конному...

Последнее в фотогалерее