Були проведені об’єктові тренування з цивільного захисту

      18 жовтня 2019 року згідно плану підготовки керівного складу, працівників та студентів з питань цивільного захисту на об’єкті Відокремлений підрозділ «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» були проведені об’єктові тренування з цивільного захисту за темою «Дії керівного складу щодо екстреної евакуації всіх учасників освітнього процесу із зони виникнення надзвичайної ситуації (відпрацювання практичних дій в умовах виникнення НС)».

      Мета тренування – досягнення злагодженості в роботі керівного складу та учасників освітнього процесу при виконанні заходів по запобіганню ураження персоналу та студентів при виникненні надзвичайної ситуації. Завданням цього дня було поглибити поінформованість студентів щодо вміння збереження власного життя і здоров'я, а також засвоєння алгоритму дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації.

      У тренуваннях взяли участь 213 студента, викладача та співробітника коледжу. Час евакуації всіх учасників освітнього процесу склав: 2 хв. 23 с.

      За результатом тренувальних навчань студенти, викладачі, співробітники коледжу показали знання і вміння швидко й організовано рухатись у безпечну зону.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее