Квест Megatlon police

     Патрульні долучились до проведення квесту Megatlon police, який проходив у державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

     Цієї суботи у університеті зібрались 12 команд, серед яких і команда старшокласників «Шкільні шерифи», підготовкою яких займались патрульні поліцейські. Кожна з команд мала своїх вболівальників, які усіляко підтримували учасників, на яких чекали випробування на кмітливість, швидкість, силу та знання правил безпеки. Отримавши карти із позначенням локацій команди почали боротьбу за перемогу.

     Квест складався з 12 різних локацій: «ПДР», «Шалена куля», «Фрейд на відпочинку», «Лабіринт», «В гостях у Ганса Гросса», «Містер&Місіс Хакер», «Однією лівою», «Смачної вечері», «Стоп корупція», «Quick Minds», «ЗНО» та «Все буде добре».

      Патрульні підготували для учасників цікаві запитання на знання правил дорожнього руху. Проте, щоб завдання не здалось легким, поліцейський роти ТОР стояв у планці з одним із членів команди, поки колеги відповідають на питання.

      Наприкінці змагань команди підготували презентації, в яких відобразили всі етапи, які пройшли. Демонстрували їх команди членам журі, які виставляли за них додаткові бали.

      Вітаємо команду «Шкільних шерифів», учасники якої продемонстрували командний дух, витримку та блискучі знання з правил безпеки, хоча і не вибороли перемогу у квесті. Найкращим подарунком для учнів та патрульних стали позитивні емоції та враження, які вони отримали під час вирішення поставлених завдань.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее