«ТУТ МЕНЕ НЕ ТОРКАЙСЯ»!

      18 листопада з нагоди відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства в Лисичанському педагогічному коледжі відбулася інформаційно-просвітницька година приурочена до цієї дати.

      Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. Аби запобігти цим злочинам, сприяти кримінальному переслідуванню винних і захистити жертв насильства Рада Європи у 2015 році запровадила Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який проходить 18 листопада.

      Студенти 3-4 курсів уважно слухали матеріал про форми та шляхи кривдників насильства. Останні дослідження та статистичні дані вразили присутніх надзвичайним масштабами розповсюдження проблеми.

      Цікавий інформативний та змістовний матеріал сприяв емоційному навантаженню і свідомому уявленні про можливі наслідки заподіяного.

      На прикінці заходу студенти отримали листівки «ТУТ МЕНЕ НЕ ТОРКАЙСЯ»!

      Хоча наш світ такий не досконалий, відбуваються страшні речі. Все ж таки ми зробимо все щоб у наших дітей було щасливе дитинство!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее