Про “Домашнє насильство”

      Про “Домашнє насильство”: статистика викликів та судові рішення

      Отримав купу повідомлень про те, що за домашнє насильство не карають та не реагують. На жаль, багато хто так вважає. Але це не так. Маємо і статистику відпрацьованих викликів, маємо і судові рішення.

      Статистика за 25 днів листопада: в Україні зареєстровано 4657 викликів "Домашнє насильство". Це той момент, коли громадянин, який став жертвою насильства, не мовчав, не чекав, не пробачав, а діяв і повідомляв про це. Поліцейські ці виклики відпрацювали.
З практики можу сказати, що часто з приїздом поліції заявник відмовляється від своєї заяви, мириться та прощає... і все повторюється по колу... На жаль.

      Наведу кілька судових рішень стосовно осіб, які вчиняли сімейне насильство і заява, як їй і належить, дійшла до логічного кінця – суду.

      Син неодноразово безпідставно вчиняв конфлікт з матір'ю, під час якого ображав її словесно та штовхав. В судовому засіданні він свою вину не визнав та відмовився від будь-яких пояснень. Рішення суду — 15 діб адміністративного арешту. (http://reyestr.court.gov.ua/Review/84000200)

      Чоловік неодноразово виражався нецензурною лайкою до своєї дружини, знаходячись в стані алкогольного сп'яніння, чим міг завдати шкоду її психічному здоров'ю. В судовому засіданні чоловік свою вину визнав. Рішення суду — 15 діб адміністративного арешту. (http://reyestr.court.gov.ua/Review/81583242)

      Син неодноразово вчиняв конфлікт з матір'ю, під час якого ображав її словесно та штовхав. В судовому засіданні він свою вину визнав. Рішення суду — 10 діб адміністративного арешту. (http://reyestr.court.gov.ua/Review/85672396)

      Онук неодноразово безпідставно вчиняв конфлікт зі своєю бабусею, під час якого ображав її словесно. В судовому засіданні свою вину не визнав і пояснив, що конфлікту з бабусею у нього не було Рішення суду — 60 годин громадських робіт. (http://reyestr.court.gov.ua/Review/85730311)

      Порушила терміновий заборонний припис, у зв'язку з скоєнням нею домашнього насильства відносно своєї сестри, який був виданий строком на 10 діб. Цього разу суд вирішив застосувати до кривдниці адміністративний арешт на 15 діб (http://reyestr.court.gov.ua/Review/85566150).

      Порушив терміновий заборонний припис, який був виданий строком на 3 дні, та знову скоїв домашнє насильство. Цього разу суд вирішив застосувати до кривдника адміністративний арешт на 15 діб (http://reyestr.court.gov.ua/Review/84547554)

      Син неодноразово нецензурно висловлювався в бік своєї матері, а також погрожував фізичною розправою. Під час судового засідання свою вину визнав і щиро розкаявся. Суд вирішив застосувати до кривдника адміністративний арешт строком на 5 діб. (http://reyestr.court.gov.ua/Review/79712910)

      Син неодноразово нецензурно висловлювався в бік своєї матері, а також погрожував фізичною розправою. Чоловік в судовому засіданні свою вину не визнав. Суд вирішив застосувати до кривдника адміністративний арешт строком на 15 діб. (http://reyestr.court.gov.ua/Review/82240779)

      Син неодноразово нецензурно висловлювався в бік своєї матері, а також погрожував фізичною розправою. Чоловік в судовому засіданні свою вину визнав. Суд вирішив застосувати до кривдника адміністративний арешт строком на 15 діб. (http://reyestr.court.gov.ua/Review/80361468)

      За нецензурні висловлювання в бік свого вітчима та погрози фізичною розправою пасинок отримав 7 діб адміністративного арешту. (http://reyestr.court.gov.ua/Review/79193748)

      Відповідальність є, є і механізми. Саме основне - не мовчати, а діяти та повідомляти!
      Дякую

Похожие новости

· Про результати діяльності спостережно...

Последнее в фотогалерее