«Я серце віддам Батьківщині»

     25 листопада 2019 року на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» відбувся конкурс декламування віршів іншомовних поетів «Я серце віддам Батьківщині». Ця подія традиційно збирає в стінах Центру мов талановиту студентську молодь Лисичанського педагогічного коледжу, яка небайдужа до вивчення іноземних мов та світової літературної спадщини.

      Беручи участь у даному заході, студенти мали змогу поринути у дивовижний світ поезії, продемонструвати власні навички сценічного втілення ліричних творів та власний рівень володіння іноземними мовами. Вірші, які лунали в аудиторії, були презентовані мовами оригіналів: англійською, французькою, німецькою, білоруською і навіть норвезькою мовами. Яскравий мультимедійний супровід доповнив виступи конкурсантів.

      До участі у конкурсі залучились студенти 1-4 курсів спеціальності «Початкова освіта». Читці презентували твори великих майстрів пера та слова: В. Шекспіра, Дж. Байрона, У. Хейли, Р. Фроста, Г. Лонгфелло, Е. Дікінсон, намагаючись втілити у життя авторський задум та схвилювати серця слухачів.

      Яскравим завершенням конкурсу стало висвітлення результатів. Журі визначилось з переможцями:

І місце – Панкова Лілія (4-АПО), Рибалко Кирилл (1-АПО)

ІІ місце – Дмитрієнко Лілія (2-АПО), Соловйова Анастасія (1-АПО)

ІІІ місце – Попова Світлана (3-БПО), Смирнова Діана (3-АПО)

      Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги!

      Бахмет М. Ю.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее