Світове кафе «Атлас вчителя НУШ»

       У передостанні дні осені у коледжі відбулася незвичайна подія – увага шанованої феєрії педагогічної справи була прикута до світового кафе «Атлас вчителя НУШ».

      Фасилітативний формат світового кафе передбачав спільне обговорення питань тренінгу, розв’язання практичних завдань та прийняття колегіальних рішень. Тож, під час заходу освітянська спільнота познайомилася з сучасними ролями вчителя нової школи, визначила інноваційні підходи у роботі фахівця початкової освіти, охарактеризувала особливості нових професій вчителя майбутнього та вправлялася у генеруванні сукупної моделі сучасного вчителя НУШ.

      Із задоволенням погодилися приєднатися до світового кафе і презентувати нові ролі вчителя початкової освіти – Кузнєцова Н.І., вчитель початкових класів ЗЗСО № 13 та Смирнова К.В., вчитель початкових класів ЗЗСО № 8 міста Лисичанська. Також промоутерами світового кафе були адміністрація коледжу, викладачі стали – коучами, а студенти 2-4курсів спеціальності «Початкова освіта» – менторами. Тож, в атмосфері львівського аромату кави були розкрити секрети тьюторства, амбасадорства, менторингу, фасилітації та інших не менш інтригуючих ролей вчителя.

      Цікавим та змістовним був виступ Кузнєцова Н.І., яка є діючим супервізором та тренеркою НУШ, про нові ролі і функції вчителя початкової школи.

      Про можливості долучитися до Всеукраїнської програми eTwinningPlus та створити освітні проєкти, приєднатися до лав амбасадорів розповіла Смирнова К.В. Вчителька активно пропагує ідею амбасадорства, залучає своїх вихованців до проєкту, що був продемонстрований на світовому кафе.

      Студентки, майбутні фахівці початкової освіти, запропонували господарям та гостям світового кафе виконати неординарні завдання відповідно до тем виступів та ознайомили з новими ролями сучасного педагога:

 учитель-амбасадор – Яцина Соф’я (група 4-АПО);

 учитель-коуч та вчитель-фасилітатор – Березова Тетяна (група 3-АПО)

 учитель-ментор – Осадча Аліна (група 4-АПО)

 учитель-тьютор – Циганкова Юлія (група 3-АПО)

     Гармонійності та кооперації додала студентка групи 2-БПО Кірющенко Катерина, яка стала офіціанткою світового кафе.

     Рефлексуюючи світове кафе, присутні відповіли на запитання чек-листа та презентували спільну модель вчителя нової школи.

     Отже, бажаємо «втілити» смак багатокомпонентного коктейлю ролей вчителя НУШ у професійній педагогічній діяльності.

     Підготувала Ляшенко Катерина,
завідувачка лабораторії початкової освіти

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее