«Права людини»

      9 грудня 2019 року у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» в межах Всеукраїнського Тижня права відбулася серія інформаційно-просвітницьких годин з правової тематики. Їх основною метою було залучення студентів коледжу до вивчення права, відзначення Міжнародного дня прав людини, популяризація правових знань, формування високої правової культури. Сергієнко Н.В. провела «Питання національної безпеки України (АТО, ООС, інформаційна війна, практика допомоги НАТО України)».

      Викладач познайомила з поняттям «національної безпеки», розглянули основні елементи національної та міжнародної безпеки, підкреслила важливість міжнародних зв’язків і отримання допомоги від інших країн в період військових дій в державі.

      З метою сприяння поширенню правової культури та освіченості в питаннях сучасного правового поля викладачем суспільних дисциплін Пивоваровою Г.С. був проведений Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини на паралелі 1-х курсів. Закцентовано увагу учасників зустрічі на історичних аспектах розвитку прав людини та на сучасному розумінні світового та європейського правового простору.

     Учасники заходу мали змогу поглибити й розширити свої знання про права і свободи людини, види прав, міжнародні документи з питання врегулювання прав людини та прав дитини, пояснити значущість і актуальність документів з прав людини для забезпечення сучасного захисту прав і свобод особистості.

     Пивоварова Г.С.

Похожие новости

· Лисичанские депутаты просят защитить ...

Последнее в фотогалерее