День гумору у Лисичанську

       У Лисичанську відзначали найвеселіших і найкмітливіших студентів міста. У міському палаці культури відбувся традиційний фестиваль конкурсу «Клубу Веселих та Кмітливих».

       За словам організаторів  хоч і традиція такого конкурсу відносно молода, але кількість бажаючих взяти в ньому участь, щороку лише зростає.

       Слід сказати, що подібні заходи користуються популярністю серед студентської молоді, але ж тут можна проявити не тільки артистичні навички, а і свій креатив, кажуть представники журі.

       Кожного року фестиваль клубу має свій стиль та свою тематику, цього разу акцент зробили на музичних номерах.

       Але щоб здобути перше місце учасникам фестивалю потрібно добряче постаратися, адже звання переможця принесе лише кумедний та дотепний жарт. У кожної команди тут різний підхід, до пошуку джерел натхнення та процесу вигадування жартів.

       Звичайно що теми для влучних музичних номерів були різні, починаючи з казкових сюжетів – закінчуючи проблемами студентського життя. Але головний секрет перемоги, за словами  учасників - це вміння вчасно посміятися над власними вадами та проблемами, що проявляються у тому числі і в професійному житті. Взагалі подібні фестивалі є дуже корисними як для конкурсантів так і для всієї творчої молоді міста. Адже тут вона має змогу поспілкуватися, цікаво провести час, кажуть учасники.

       Таку позицію молоді поділяють і депутати міської ради. Вони також говорять про важливість підтримки подібних заходів,  в тому числі і на рівні міста.

       Тож такі фестивалі встигли стати для молоді лисичан модною традицією, в якій є місце і гумору і добрій сатирі. Пальму першості за голосуванням журі у фестивалі гумору взяла команда Лисичанського педагогічного коледжу. Але ж слід сказати, що без нагороди зі свята ніхто не пішов, адже кожна команда унесла з собою найголовніший трофей: бурхливі оплиски та посмішки глядачів.

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последнее в фотогалерее