«Формування ключових компетентностей при викладанні фізики та математики»

       13 грудня на базі Лисичанського педагогічного коледжу відбулось засідання методичного об’єднання викладачів фізики та математики ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Луганської області за темою «Формування ключових компетентностей при викладанні фізики та математики».

     Учасниками заходу були викладачі Лисичанського промислово-технологічного коледжу, Старобільського медичного коледжу, Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка, Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, Рубіжанського політехнічного коледжу імені О. Є. Порай-Кошиці ЛНУ імені Тараса Шевченка, Первомайського індустріально-педагогічного коледжу, Коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Старобільського коледжу Луганського національного аграрного університету.

     Демченко П.Є., голова циклової комісії загальнотехнічних та математичних дисциплін презентував досвід реалізації компетентнісного підходу при викладанні фізики та математики за типовою освітньою програмою профільної середньої освіти в Лисичанському педагогічному коледжі. Зокрема, викладач ознайомив присутніх з можливостями формування інформаційно-цифрової компетентності студентів через використання мобільних додатків. Також було представлено досвід проведення студентами домашніх експериментів та виконання ними навчальних проєків як ефективного засобу формування предметних компетентностей та компетентностей у природничих науках і технологіях здобувачів освіти у процесі навчання з фізики та математики.

     Найбільшу зацікавленість викликала діяльність викладачів фізики та математики Лисичанського педагогічного коледжу щодо створення оффлайн-матеріалів, які демонструвалися з власних каналів YouTube.

     Ефективність у формуванні ключових компетентностей студентів значною мірою залежать від того, наскільки той чи інший вид ключових компетентностей сформований у викладача. Тому з метою підвищення рівня власної інформаційно-цифрової компетентності учасників наради викладачем математики Лисичанського педагогічного коледжу Живогляд С. В. було продемонстровано систему функціонування блогосфери у навчальному закладі та проведено воркшоп зі створення навчальних блогів.

     Підводячи підсумки засідання, голова методичного об’єднання Колеснікова І. М. визначила пріоритетні напрямки діяльності викладачів на поточний навчальний рік, оголосила про формат олімпіад з фізики та математики, порядок денний та місце проведення наступних засідань.

     Демченко П.Є

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее