Патрульні повернули матері сина, який загубився на ринку

                 Патрульні повернули матері сина, який загубився на ринку

     Повідомлення про "Виявлення дитини" надійшло на службовий планшет патрульних вчора вдень. Молода дівчина помітила серед торгових яток на центральному ринку маленького заплаканого хлопчика без батьків та одразу повідомила про це поліцію.

     Патрульні заспокоїли дитину, на вигляд йому було не більше чотирьох років. Адресу проживання хлопчик не пам'ятав. Зміг назвати ім'я матері та бабусі, після чого сказав, що знає де живе бабуся. Проїхавши за адресою разом із дитиною, патрульні опитали місцевих мешканців. Та ніхто з сусідів дитину не впізнав.

    Про ситуацію що склалась поліцейські доповіли черговому міського відділу поліції, який повідомив патрульних, що матір щойно звернулась до них та чекає у відділі.

    Патрульні подякували дівчині, яка не пройшла повз заплакану дитину та доставили хлопчика до відділу поліції, де передали його матері.

     Шановні батьки! Відправляючись із дитиною у місця масового скупчення людей, домовтесь із малечею, як необхідно діяти у випадку, якщо він загубився. Розучіть із дитиною вашу домашню адресу, її повне ім'я та ім'я батьків. Не зайвим перед виходом з дому буде зробити фото у повний зріст, у випадку, якщо ваша дитина загубиться, воно допоможе у пошуках та дозволить якнайшвидше малечі повернутись до рідних.

     Будьте уважні до своїх дітей, адже вони наше майбутнє!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее