Вітаємо Артема Міщенка та Сніжану Колісніченко з відзнаками Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості!

     З 13 по 16 січня учень Лисичанської ДМШ № 2 Артем Міщенко та учениця Привільської ДШМ Сніжана Колісніченко (викладач Марина Шинкаренко) взяли участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості GOLD EUROPE «Jiskra-2020». Захід відбувся у Словаччині, місті Попрад.

     За результатами конкурсу Артем Міщенко нагороджений дипломом лауреата І ступеня у номінації «Інструментальний жанр», а Сніжана Колісніченко нагороджена дипломом лауреата І ступеня у номінації «Академічний вокал» та дипломом ІІ ступеня у номінації «Естрадний вокал».

     Учасники отримали медалі та сертифікати на участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «GOLD EUROPE» у м. Прага (Чехія).

     Викладач музичного мистецтва Марина Шинкаренко взяла участь у роботі журі конкурсу та отримала від керівництва фестивалю «GOLD EUROPE» велику подяку за підготовку учасників Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості «GOLD EUROPE».

     Слід зазначити, що Артем та Сніжана є переможцями XІІ Міжнародного дитячого конкурсу—фестивалю «Сузір’я Святогір’я» (м. Слов’янськ), які були рекомендовані для поїздки на конкурс у Словаччину, отримавши сертифікат на 30 євро.

     Щиро вітаємо і бажаємо подальших творчих успіхів!

     Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее