«Різдвяні старти – 2020»

      18 січня 2020 року у м. Рубіжне відбувся відкритий чемпіонат Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з шахів «Різдвяні старти – 2020» серед учнів загальних навчальних закладів Луганської області.
 
     Участь у чемпіонаті взяли 8 команд, кожна з яких складалася з двох юнаків та однієї дівчини. Честь міста Лисичанська у цьому змаганні у складі команди шахового клубу «Шах і Мат» КЗ «Лисичанська централізована бібліотечна система» відстоювала і учениця нашої школи – Катерина Клименко.  Катерина, граючи на 3-й дошці, показала гарний рівень гри і виграла усі партії та, відповідно, посіла І місце в індивідуальному заліку.

   Інші юні шахісти м. Лисичанська – Артем Супрунов (КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. №27) та Валерій Сабельніков (КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №12»)  також показали гарний результат, що дало змогу команді нашого міста вибороти ІІ загальнокомандне місце.

   Щиро вітаємо юних лисичанських шахістів із вдалим виступом на престижному обласному турнірі та бажаємо їм подальших спортивних успіхів!

   А учням нашої школи нагадуємо, що кожен охочий може стати учасником шахового клубу «Шах і Мат» та відвідувати тренування, які відбуваються у центральній бібліотеці (пр. Перемоги, 94) щонеділі о 12:00.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее