24 січня в Лисичанську відбулося засідання робочої групи з питань безпеки та соціальної згуртованості міста.

     У роботі групи взяли участь фахівець із мобілізації громад Еміль Коренєв, координатор робочої групи Ірина Нікульнікова, представники органів місцевої влади, Лисичанського відділу ГУ національної поліції, безоплатної вторинної правової допомоги Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, громадських організацій, комунальних закладів міста.

     За традицією засідання розпочалося зі звіту начальника поліції міста Лисичанська Андрія Корольова перед населенням за результатами роботи у 2019 року. Також представник ЮП Лисичанського ВП ГУНП Марія Якимчук доповіла громаді про роботу з неповнолітніми та про заходи індивідуальної профілактики з дітьми, які перебувають на превентивному профілактичному обліку в поліції та схильні до правопорушень.

     Еміль Коренєв розповів присутнім про результати діяльності робочої групи в попередньому році, а саме про реалізовані проекти, участь у тренінгах, в обмінних візитах та про роль робочої групи як діалогового майданчика між громадськістю та органами місцевої та державної влади. Також він сповістив про план роботи на 2020 рік, які проекти планується впровадити, підкресливши, що мікропроекти та міні-ініціативи вартістю до трьох тисяч доларів виконуються легше та швидше, а також розповів, які групи мають намір залучити до співпраці та в яких заходах взяти участь.

     Головний фахівець організаційного сектора Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, майор служби цивільного захисту Оксана Тамашевська доповіла про стан надзвичайних ситуацій та подій у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, про аналіз проведеної агітаційно-пропагандистської роботи з попередження пожеж, надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них та взаємодію зі ЗМІ за 2019 рік.

     Наприкінці заходу Ірина Нікульнікова представила перелік першочергових потреб для створення безпечного життя в місті та разом з тим ідеї для реалізації проектів за підтримки UNDP, про важливу роль робочої групи у єднанні громади міста і розвитку безпечного та згуртованого Лисичанська.

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последнее в фотогалерее