Триває переддипломна практика.

     Переддипломна практика є обов'язковою складовою освітнього процесу в педагогічному коледжі, оскільки вона передбачає практичну професійну підготовку в умовах, наближених до професійної діяльності. Вона забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх фахівців з їх практичною діяльністю, сприяє формуванню творчого відношення до власної діяльності, визначає ступінь теоретичної підготовки.

     Відповідно до освітніх програм та навчальних планів спеціальностей студенти 4 курсу (112 осіб) у другому семестрі 2019-2020 н. р. приступили до виконання завдань останнього виду практичної підготовки в коледжі. Освітні заклади міста та області (Золотівська багатопрофільна гімназія Попасняньский р-н, Комишуваський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Попаснянський р-н, ЗОШ І-ІІІ ст. № 4. 13, 12 м. Лисичанська, Тошківська ЗОШ І-ІІ ст. № 23 Попаснянський р-н. НВК «Ковалівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Сватівський р-н, Сєверодонецький НВК «Спеціалізована школа-колегіум На УКМА» та ін.), телерадіокомпанія «Акцент», Товариство з обмеженою відповідальністю «Телекомпанія «СТВ», ПЗ «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новый путь», радо зустріли молодих, інноваційних, творчих, патріотично налаштованих майбутніх творців Нової української школи та талановитих володарів пера.

     Відвідування уроків та занять студентів-практикантів, відгуки безпосередніх керівників від баз практики показали, що студенти педагогічного профілю відповідально та сумлінно ставляться до виконання завдань переддипломної практики, своєчасно та систематично ведуть необхідну документацію, мають достатню методичну підготовку, творчий підхід до роботи з дітьми, використовують інформаційно-комунікаційних технологій тощо.

    Студенти Ворошилова А., Осадча А., Гнатів А., Яцина С., (4-АПО), Баранова Г., Ахтирська Є., Зеленська Я. (4-БПО), Букій Я., Камінецька Л., Охременко В., Перечепидорога Я.(4-АФ), Горбунов Е., Шевченко К., Григорьян С. (гр. 4-АТ), Шумілова А., Заїка М., Глотова Л. (4-АД) демонструють високий рівень підготовки до уроків, забезпечують розвивальний характер навчання, пропагують національні ідеї, застосовують сучасні інформаційно-комунікаційні та педагогічні технології.

    Студенти спеціальності «Журналістика» виконують завдання відповідно до індивідуального графіку: редакторська робота у видавництві, інтерв'ювання, коректування текстів, робота над створенням проектів відповідно до завдань практики.

    Переддипломна практика триває. Разом з цим зростає професійний рівень майбутніх випускників. Сподіваємося, що результатом даного виду практики стануть відмінні оцінки, позитивні характеристики та запрошення на роботу до освітніх колективів, редакцій газет та телерадіокомпаній регіону.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее