Протягом ночі територію області накрив снігопад.

                    Протягом ночі територію області накрив снігопад.
     Станом на 6 годину ранку ситуація на автодорогах області задовільна, на деяких ділянках спостерігається сніговий накат та ожеледиця. Рух для легкових автомобілів вільний, введені тимчасові обмеження для руху великовантажного транспорту.

    Екіпажі патрульної поліції Луганської області щогодини здійснюють моніторинг стану доріг та передають інформацію дорожнім службам для усунення недоліків.

    Поліцейські регулюють дорожній рух у місцях його ускладнення та, за необхідністю, надають допомогу водіям, що потрапили у снігову пастку.

    Тимчасові ускладнення руху вантажного транспорту спостерігаються у Лисичанську, у районі підйомів на вулицях Першотравневій (Пролетарський міст) та Машинобудівельників, район Гори Попової.

✅Вулиця Маліновського, район залізничного вокзалу — дорога засніжена, рух легкових автомобілів вільний в обох напрямках.

✅Вулиця Першотравнева, район Пролетарського мосту — рух вільний в обох напрямках для легкових транспортних засобів, вантажівкам рух тимчасово обмежено.

✅Вулиця Машинобудівельників, район Гори Попової — рух вільний в обох напрямках для легкових транспортних засобів, вантажівкам рух тимчасово обмежено.

✅Район Томашевського мосту — незадовільний стан дорожнього покриття, рух автомобілів відсутній.

     Завчасно плануйте свій маршрут, дотримуйтесь швидкісного режиму та будьте уважними на дорозі.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее