Відділення АБ «УКРГАЗБАНК» у м. Лисичанськ не планується до закриття

      Інформація про ймовірне закриття відділення АБ «УКРГАЗБАНКУ» є неправдивою та не відповідає дійсності. Жодних планів щодо закриття відділення АБ «УКРГАЗБАНКУ в м. Лисичанськ не існує.

      Разом з тим, слід зазначити, що протягом останнього часу відділення АБ «УКРГАЗБАНК» в місті Лисичанськ стало ще активніше працювати з клієнтами та наразі пропонує їм одні з найкращих на ринку фінансові рішення, що відповідають їх актуальним потребам.

      На сьогодні клієнтами відділення є більше 25 тисяч українців, з яких більше 40 клієнтів корпоративного бізнесу та близько 700 клієнтів сегменту малого та середнього бізнесу. При цьому, кількість клієнтів, які довіряють одній з провідних банківських установ країни – державному УКРГАЗБАНКУ збільшується щодня.

      Враховуючи вищевикладене, хочемо ще раз наголосити, що відділення державного УКРГАЗБАНКУ в м. Лисичанськ за жодних обставин не планується до закриття, воно продовжує працювати у звичайному режимі та надаватиме його численним клієнтам сучасні та актуальні банківські продукти та послуги.

      Директор Східної регіональної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» А.В. Шмаков

Похожие новости

· Лисичанськ переходить на режим жорстк...

Последнее в фотогалерее