Слідчі Лисичанська направили до суду матеріали кримінального провадження

       Слідчі Лисичанська направили до суду матеріали кримінального провадження щодо не сплати аліментів

       Так, до чергової частини Лисичанського відділу поліції звернулась 38-річна місцева мешканка та повідомила, що її 38-річний колишній чоловік не сплачує аліменти на утримання їх спільної 12-річної доньки.

       Слідством встановлено, що батько дитини знаючи про свій обов’язок, встановлений рішенням суду щодо сплати аліментів, про який йому стало відомо у липні 2009 року, грубо порушуючи обов’язки покладені на батьків сімейним законодавством України, почав злісно ухилятись від сплати аліментів на утримання доньки.

       Слідчим Лисичанського відділу поліції даний факт внесений до ЄРДР за ч. 1 ст. 164 КК України «Злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), а також злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх або непрацездатних дітей, що перебувають на їх утриманні». Матеріали справи направлені до суду.

       Поліція нагадує громадянам, які більше ніж 6 місяців не сплачують аліменти, що відносно них можуть бути застосовані заборони, а саме: керування автомобілем, виїжджати за межі України, користуватись зброєю та полювати.  Крім того, не сплата аліментів карається громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арештом на строк до трьох місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Похожие новости

· У Лисичанську в комунальну власність ...

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

· Працівники пожежної служби м.Лисичанс...

Последнее в фотогалерее