У Лисичанську чергова ротація кадрів

На позачерговій сесії Лисичанської міської ради, яка відбудеться сьогодні, буде розглянуто питання про заміну заступника міського голови. Юрій Басюк, що займався питаннями житловий, - комунального господарства, написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Міліція розкрила інтернаціональне угрупування, що займалося замовленими вбивствами в Україні і Росії

Співробітники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ спільно із співробітниками ГУБОП МВД в Луганській області, 27 листопада розкрили угрупування, очолюване українцем по прізвиську "Стас", яка займалася вбивствами на замовлення в Україні і Росії. Про це говориться в повідомленні прес-служби ГУБОП МВС.

На особистому прийомі

24 листопада під час особистого прийому громадян до першого заступника міського голови Анатолію Неведрову звернулися близько 100 підприємців ринку південної частини г.Лисичанска. Підприємців цікавив відповідь на питання: чому їм не дали здійснювати торгівлю 22 і 23 листопада цього року? Співробітники правоохоронних органів заборонили виставляти товар, мотивуючи вказівками виконкому міської ради.

Депутати вирішили створити робочий гурт для моніторингу соціально-економічної ситуації в місті

25 листопада відбулася чергова сорок дев'ята сесія міської ради, яку проводив секретар міської ради Сергій Баранник. У роботі сесії взяли участь депутати міського і обласного (Лобач В. И. і Осыченко Н.И.) рад, керівники підприємств міста, сумлінних органів міської ради, представники міських організацій політичних партій, ЗМІ

СБУ виявила факт нанесення збитків державі у сфері довкілля на 2,2 млн грн

У Луганській області співробітниками СБУ і прокуратури спільно з представниками Державної екологічної інспекції проведена перевірка господарської діяльності однієї з комерційних структур Лисичанська, яка переробляє гуму. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

На сесії міськради затверджений новий заступник міського голови

На сесії міської ради серед розглянутих питань депутатами був прийнятий і ряд кадрових рішень. Зокрема, з 26 листопада затверджений на посада заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимир Марченко, голова міської організації Партії Регіонів. Раніше цю посаду займав Юрій Токарев, який звільнений із займаної посади згідно з поданою заявою. У зв'язку з цим, своїм рішенням депутати також внесли зміни до складу виконавського комітету міського ради, вивівши з його складу Токарева Ю.Н. і включивши відповідно Марченко В. С.

Готуємо місто до зими

У рамках благоустрою території Лисичанська працівниками Жеків з 19 по 25 листопада відремонтоване 711 к в . м . м'якою і 369 к в . м . шиферною кровель, прочищено 34 дымовентканала, вироблено ревізію 36 електрощитів і замінено 124 п. м. електропроводки. Крім того, за цей період було відремонтовано 98 п. м. ливнестоков, 102 п. м. ковзанів шиферної покрівлі, засклене 57 к в . м . віконних палітурок і вивезено від населення 4896 к в . м . твердих побутових відходів.

Последнее в фотогалерее