У Сєвєродонецькій міськраді міліція "вилучила" документи по незаконному використанню озера і земельної ділянки

У Сєвєродонецькій міськраді міліція "вилучила" документи по незаконному використанню озера і земельної ділянки17 вересня співробітниками ГСБЭП України в Луганській області в Сєвєродонецькій міській раді вироблена виїмка документів що стосуються угоди по передачі в користування озера Чисте і прилеглій до нього території.

У "Сєвєродонецькрадіотехніки" держвиконавці вилучили майно в рахунок оплати боргу

У "Сєвєродонецькрадіотехніки" держвиконавці вилучили майно в рахунок оплати боргуЗ виконавчою службою не посперечаєшся. 15 вересня на колективно-виробничому комерційному підприємстві "Сєвєродонецькрадіотехніка" зустрічали непроханих гостей. За рішенням суду представники виконавчої служби вилучали майно в рахунок погашення боргу за опалювання.

За офіційною інформацією, борг "СРТ" за минулий опалювальний період перед підприємством ТЕЦ склав майже 83 тисячі гривен.

День рятувальника і Всесвітній День першої допомоги

День рятувальника і Всесвітній День першої допомогиВ п'ятницю, 17 вересня, в Лисичанську пройшли заходи, присвячені Дню рятувальника і Всесвітньому Дню першої допомоги. Організували їх спільними зусиллями Лисичанське міське управління ГУ МНС, відділ освіти Лисичанської міської ради, Міські курси по ГО а також міська організація суспільства "Червоний хрест". Метою заходів було підвищення рівня інформованості населення про правила надання першої допомоги і поведінки при надзвичайних ситуаціях.

В Лисичанске открылась выставка декоративно-прикладного искусства

В Лисичанске открылась выставка декоративно-прикладного искусства14 сентября 2010 года в выставочном зале краеведческого музея состоялось торжественное открытие выставки работ декоративно-прикладного искусства народного мастера декоративного искусства Романенко Александра Ивановича (резчик, с. Гречишкино), Зуенко Валентины Павловны (вышивальщица), Васильченко Анатолия Николаевича (художник, г. Рубежное) и Шестопалова Александра Юриевича (художник). Выставка проходит под названием "Таланты твои, Луганщина".

Анонс культурных мероприятий в Лисичанске с 21 по 26 сентября

Анонс культурных мероприятий в Лисичанске с 21 по 26 сентября

21 и 23 сентября о 14:50 в Привольнянской ДШМ состоится лекция-беседа "Божья красота в искусстве" и встреча с настоятелем храма Святого Николая Чудотворца протоиереем Олегом Трофимовым, доктором богословских и философских наук, магистром религиоведения.

Мешканці Сєвєродонецька хочуть внести зміни до податкового кодексу?

Мешканці Сєвєродонецька хочуть внести зміни до податкового кодексу?

14 вересня відбулася зустріч керівника громадської ініціативи "Громада" в м. Сєвєродонецьку В'ячеслава Ткачука з народним депутатом України від Партії регіонів Олексієм Кунченко.

Предметом діалогу став проект податкового кодексу, а так само пропозиції і думки підприємців міста, що звернулися на "гарячу лінію" створену Ткачуком

Гострою темою серед обговорюваних питань стало обмеження і звуження діяльності підприємців, що працюють на єдиному податку, питома вага яких, в загальному числі підприємців в Сєвєродонецьку, складає 60%.

У Сєвєродонецьку обстановку з ВІЛ/СНІД медики оцінюють як неблагополучну

У Сєвєродонецьку обстановку з ВІЛ/СНІД медики оцінюють як неблагополучну

З 1992 року (моменту реєстрації першого випадку Віл-інфекції) в Сєвєродонецьку зареєстроване 433 ВІЛ-інфікованих громадян, у тому числі 65 випадків СНІДУ. Про це повідомила Ольга Папакина, завідувачка эпідвідділом Північнодонецької міської санепідстанції.

Последнее в фотогалерее