У Лисичанську визначений план заходів до дня молоді

У Лисичанську відбудуться святкування дня молоді, повідомляє прес-служба Лисичанської міськради. 31 травня в 9.00 на площі у будівлі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 відбудеться конкурс малюнків на асфальті.

У Лисичанську визначили кращу медсестру

12 травня своє професійне свято - Міжнародний день медичних сестер - відмітили медичні працівники нашого міста. Цього дня, під девізом "Доброта - твоя професія, милосердя - професія твоя", представники лікувально-профілактичних установ міста показали свою професійну майстерність і акторські таланти в конкурсі "Кращий по професії". Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

За вихідні на Луганщині сталося 12 пожеж

За 23-24 травня в Луганській області сталося 12 пожеж. Про це повідомляє прес-служба МНС в Луганській області. Дві пожежі - в обласному центрі, а також в містах Ровеньки, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Стаханов, Рубіжне, Свердловськ, в Перевальском, Марківському, Славяносербском районах. Як повідомляється, в пожежах, що сталися, ніхто не загинув.

"ЕЦ" прийматиме рішення про выбри у Лисичанську за підсумками роботи юристів

Голова партії "Єдиний центр" Ігор Криль заявляє про те, що "ЕЦ" має намір дочекатися виводів юристів по позачергових виборах міського голови Лисичанська - і вже тоді приймати рішення, чи оскаржити рішення Лисичанської територіальної виборчої комісії про визнання виборів 3 травня що не відбулися. Про це повідомляє "Обком".

Рішення по виборах мера Лисичанська незаконно

Лисичанська територіальна виборча комісія в четвер в 19:30 оголосила позачергові вибори міського голови що не відбулися. Рішення комісією прийняте одноголосно. Про це заявив голова Луганського відділення Комітету виборців України (КИУ) Олексій Светиков. Як повідомляє прес-служба КИУ, за словами пана Светикова, основою для цього стало те, що найбільша кількість виборців не підтримала жодного з кандидатів. Так, згідно з протоколом ТИК, "проти усіх" проголосували на 111 виборців більше, ніж за кандидата від "Єдиного центру" Валерія Бондаренко.

Лисичанські вибори: голову зрубали. Нова не росте

У Лисичанську вже сьомий тиждень, а формально з 3 травня, достроково вибирають міського голову. В результаті загострення політичних пристрастей різних політичних сил (у "трійці лідерів", що отримали найбільшу кількість голосів, представлені ПР, ЕЦ і БЮТ) досягло небувалого: 4 кандидати на пост голови виявилися не допущеними до участі у виборах, а прізвище кандидата від ПР Сергія Баранника, який зійшов з передвиборної дистанції за день до голосування, так і не змогли прибрати із списків. (Спочатку Лисичанський ТИК дав "добро", щоб навпроти прізвища Баранник поставили штамп "вибув". Проте в ході голосування, що вже почалося, викреслювання кандидата з бюлетенів проходило з "змінним успіхом": на окремих ділянках штамп про вибуття члени територіальної виборчої комісії ставили відразу, на інших - тільки за умови наявності рішення "з мокрою печаткою").

Вибори в Лисичанську оголошені такими, що не відбулися

В четвер, в пів на восьму вечора, лисичанська територіальна виборча комісія оголосила позачергові вибори міського голови такими, що не відбулися. Рішення комісією прийняте одноголосно. Основа - найбільше число виборців не підтримали жодного з кандидатів.

Последнее в фотогалерее