Жителі Лисичанська придумали оригінальний засіб для того, щоб уберегти ялинки від сокир вандалів

Жителі Лисичанська знайшли новий кошт, як уберегти красуні-ялини від безжальної сокири вандалів в передноворічні дні - несподіване і дотепне.

На відкриття центральної ялинки в 120-тисячному Лисичанську прийшло 5 чоловік. Дід Мороз не зміг вимовити ні слова

Сьогодні церемонія відкриття центральної міської ялинки тривала цілих 15 хвилин. Такого в Лисичанську ще не було. Чи то міський відділ освіти спрацював погано, чи то школярі зраділи  початку зимових канікул і не відвідали офіційний захід, але факт залишається фактом - на свято в центрі Лисичанська прийшло тільки п'ять учнів: троє з школи № 9 і по одному від шкіл № 2 і 30.

Юрій Бойко привітав вихованців притулку для дітей з Новим роком

У минулу п'ятницю, 26 грудня, у рамках робочої поїздки по містах регіону, Лисичанськ відвідав народний депутат України Юрій Бойко. Про це інформагентству Cxid.info повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

У Луганській області проти скорочення 900 чоловік страйкували працівники ВАТ "Лисичанська сода"

25 грудня у будівлі адміністрації ВАТ "Лисичанська сода" пройшла акція протесту невдоволених співробітників. Як стало відомо, наказ про звільнення перших 167 чоловік вже підписаний. Всього планується розлучитися з 900 працівниками. Причиною тому стала фінансова криза, цей факт не ховається керівництвом.

Антимонопольний комітет України неправомірний оштрафував ЗАТ "ЛИНИК"

27 листопада 2008 року Господарський суд м. Києва виніс ухвалу, якою визнав неправомірним накладення Антимонопольним комітетом України штрафу у розмірі 500 тыс. грн. на ЗАТ "ЛИНИК" за нібито порушення конкурентного законодавства в листопаді-грудні 2007 року.

На Луганщині дільничні зайнялися новорічним клопотом

У Луганську дільничні інспектори Каменнобродского райвідділу міліції викрили пенсіонера 1943 г.р., який здійснював реалізацію новорічних ялинок без відповідних документів. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Луганській області.

На Луганщині знайшли унікальний бронеколпак часів ВВВ. Місцевий житель не дозволяє його чіпати

У місті Новодружеск (біля Лисичанська Луганської області) представники МНС виявили бронеколпак, який служив німцям вогневою точкою, а при наступі радянських військ - бомбосховищем. Про це заявив учора, під час демонтажу цієї споруди, рукодитель Лисичанської історико-патріотичної організації "Пошук" Валерій Бергман.

Последнее в фотогалерее