За попередніми підрахунками КИУ на виборах в Лисичанську лідирує кандидат "проти усіх"

У Лисичанську на виборах в мери лідирує кандидат "проти усіх". Про це повідомляє ЛОО Комітету виборців України (КИУ). Сьогодні в 7.00 новий склад ТИК переступив до підрахунку голосів. Як повідомляють співробітники ТИК, підрахунок голосів продовжитися до 23.00 - 24.00. За словами представника КИУ Євгенія Байрамова, за попередніми даними найбільша к-ть городян проголосували "проти усіх".

Порушена кримінальна справа.

Також в одному з будинків по вул. Леніна Лисичанска без ознак насильницької смерті був виявлений труп жінки 1969 г.р. По ув'язненню судово-медичного дослідження, смерть наступила від черепномозкової травми. В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники карного розшуку затримали її співмешканця 1973 г.р.

Суд в Донецьку завершився. Не останній

В п'ятницю Донецький апеляційний адміністративний суд відмінив рішення Лисичанського суду, що раніше визнав протиправним зняття з реєстрації Сергія Баранника. В п'ятницю ж і/о міського голови Сергій Баранник підписав рішення Лисичанської міськради про внесення змін до складу місцевої ТИК.

У Лисичанську сформована ТИК. Голова - від Партії Регіонів.

Сьогодні сесія Лисичанської міської ради сформувала територіальну виборчу комісію у складі 15 чоловік. До цього депутати задовольнили заяви про дострокове припинення повноважень ще 3 членів комісії старої. Включаючи її голову Володимира Юнака.

Рішення лисичанських депутатів про розпуск ТИК неправомірний і скасовано судом!

Сьогодні витекли 7 днів з моменту припинення Лисичанською міською радою повноважень територіальної виборчої комісії, але сформувати нову - не вдалося. На сесії . не було кворуму. Депутати спробують зібратися на сесію завтра, але вже з іншою метою. Швидше за все, відмінять своє рішення про припинення повноважень ТИК, а її склад доповнять до 15 чоловік. Кандидатури вносяться.

Баранник захворів і не зміг зустрітися з лідером ЕЦ

"Наші кандидати на Луганщині були представлені досить серйозно, в Лисичанську ми отримали політичну перемогу. Поки вибори не завершені, ще процес йде, але наш кандидат на цих виборах переміг", - заявив під час спільної медіа-конференції телеканалу "ЛОТ", радіо "Пульс" і інформагентства Cxid.info лідер партії "Єдиний центр" Ігор Криль

Рішення про зняття одного з кандидатів було прийняте ще в суботу, о 11 годині

"Рішення про зняття одного з кандидатів було прийняте Донецьким апеляційним судом о 11 годині дня в суботу. Чи мала право комісія затримувати рішення, якщо суд зобов'язав зняти кандидата? Вона зобов'язана була це зробити відразу"! - заявив під час спільної медіа-конференції телеканалу "ЛОТ", радіо "Пульс" і інформагентства Cxid.info лідер партії "Єдиний центр" Ігор Криль.

Последнее в фотогалерее