12+
27 июля
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Приєднуйся! Дій!

24.03.2021 09:02
97
0
Автор

22 березня 2021 року до ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» з інформаційною лекцією завітав командир загону швидкого реагування Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, тренер з першої допомоги та м

  
     Головною метою заходу – залучити майбутніх фахівців до лав волонтерства та стати повноцінним членом Червоного Хреста. До уваги студентів було представлено історію становлення Товариства Червоного Хреста України (що знаходиться в м. Женева), акцентовано увагу на кандидатуру першого засновника (Андрі Дюнан) Червоного Хреста в світі, особливості діяльності гуманітарної організації, зокрема, навчання населення надавати першу домедичну допомогу; профілактика соціальних захворювань, пропаганда донорства в Україні тощо. Також, Костирею П. О. було визначено основні принципі діяльності Червоного Хреста: гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність, добровільність, єдність, універсальність.

     Цікавою виявилася інформація про Загін швидкого реагування Луганської області ТЧХУ. Студенти ознайомилися з поняттям «волонтерство» та діяльністю волонтерів: підготовка та реагування на надзвичайні ситуації; екстрена допомога постраждалим унаслідок техногенних, природних, соціальних катастроф; долучення до патронатної служби; мінна безпека; донорство; гуманітарна допомога. У ході інформаційної години здобувачі упевнилися, що бути волонтером – сучасно, це можливість самореалізуватися, підвищити рівень самоосвіти, опанувати досвідом, знаннями, уміннями, навичками з питань надання допомоги потерпілим. Разом з тим, волонтерство надає можливість подорожувати, отримувати позитивні емоції від спілкування та знайомства, брати участь у тимбілдінгах, нетворкінгах.

     Студенти Лисичанського педагогічного коледжу на добровільних засадах виявили бажання долучитись до лав волонтерів ТЧХУ та в майбутньому допомагати всім, хто цього потребує. Мрій! Приєднуйся! Дій! Таким лозунгом було завершено цікаву та змістовну зустріч.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+