12+
10 июня
...
прогноз на 5 дней
19 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Приєднуйся! Дій!

24.03.2021, 09:02
192
0
Автор

22 березня 2021 року до ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» з інформаційною лекцією завітав командир загону швидкого реагування Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, тренер з першої допомоги та м

  
     Головною метою заходу – залучити майбутніх фахівців до лав волонтерства та стати повноцінним членом Червоного Хреста. До уваги студентів було представлено історію становлення Товариства Червоного Хреста України (що знаходиться в м. Женева), акцентовано увагу на кандидатуру першого засновника (Андрі Дюнан) Червоного Хреста в світі, особливості діяльності гуманітарної організації, зокрема, навчання населення надавати першу домедичну допомогу; профілактика соціальних захворювань, пропаганда донорства в Україні тощо. Також, Костирею П. О. було визначено основні принципі діяльності Червоного Хреста: гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність, добровільність, єдність, універсальність.

     Цікавою виявилася інформація про Загін швидкого реагування Луганської області ТЧХУ. Студенти ознайомилися з поняттям «волонтерство» та діяльністю волонтерів: підготовка та реагування на надзвичайні ситуації; екстрена допомога постраждалим унаслідок техногенних, природних, соціальних катастроф; долучення до патронатної служби; мінна безпека; донорство; гуманітарна допомога. У ході інформаційної години здобувачі упевнилися, що бути волонтером – сучасно, це можливість самореалізуватися, підвищити рівень самоосвіти, опанувати досвідом, знаннями, уміннями, навичками з питань надання допомоги потерпілим. Разом з тим, волонтерство надає можливість подорожувати, отримувати позитивні емоції від спілкування та знайомства, брати участь у тимбілдінгах, нетворкінгах.

     Студенти Лисичанського педагогічного коледжу на добровільних засадах виявили бажання долучитись до лав волонтерів ТЧХУ та в майбутньому допомагати всім, хто цього потребує. Мрій! Приєднуйся! Дій! Таким лозунгом було завершено цікаву та змістовну зустріч.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+