12+
03 февраля
...
прогноз на 5 дней
0 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

До уваги громадян, які отримують державні виплати

22.10.2021, 15:12
88
0
Автор

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – управління) інформує що 1 січня 2021 року набула чинності стаття 10 Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат»,

  якою передбачено здійснення превентивної верифікації під час звернення громадян за призначенням пенсій, допомог, субсидій, інших соціальних виплат.

     Суть превентивної верифікації полягає в онлайн перевірці даних громадян під час їх звернення за призначенням державних виплат.

     Для проведення верифікації використовується спеціально розроблена і впроваджена Мінфіном інформаційно-аналітична платформа верифікації, яка об'єднує в одному місці інформацію про громадянина, отриману з різних офіційних джерел. Інформаційно-аналітична платформа мінімізує людський фактор, видаючи усю необхідну інформацію про громадянина, що міститься в автоматизованих інформаційних системах, реєстрах та базах даних суб’єктів надання інформації. Превентивна верифікація дає можливість органам, що здійснюють державні виплати, приймати обґрунтовані та виважені рішення завдяки достовірній інформації й побудованому інформаційному обміну з державними установами.

     Верифікація – це інструмент для контролю соціальних виплат, робота якого з кожним роком вдосконалюється.

     У разі виявлення недостовірної інформації наданої громадянином, на підставі якої було призначено, нараховано та/або здійснено державні виплати, орган, що здійснює їх, надсилає такому громадянину повідомлення щодо повернення неправомірно або надміру отриманих державних виплат.

     Шановні громадяни, якщо ви вже маєте державну підтримку або тільки збираєтеся звернутися по неї, уважно та відповідально заповнюйте заяви та декларації для призначення різних видів державних допомог, запитуйте фахівця з прийому документів про незрозумілі розділи, графи в заявах та деклараціях, які заповнюєте. Не забувайте надавати змінені дані: персональні (особливо зміни у вашому сімейному стані та складі осіб домогосподарства), зміни в майновому стані, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг тощо.

     Звертаємо увагу, що отримувачі всіх видів державних допомог несуть відповідальність за достовірність поданої інформації та необхідність вчасно інформувати про зміну обставин, які можуть вплинути на право на отримання виплат і їх розмір.

    Пам'ятайте, що усі громадяни мають не тільки права, але й обов'язки!

    Управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+