12+
23 марта
...
прогноз на 5 дней
14 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Про намір зміни цін/тарифів на комунальну послугу з централізованого водопостачання що надається КП «Комунальник»

22.12.2021, 11:20
121
0
Автор

КП «Комунальник» повідомляє про намір змінити тарифи на комунальну послугу з централізованого водопостачання.

     Керуючись пунктом 3 порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», підприємство доводить таку інформацію:

     Загальний розмір планового тарифу на комунальну послугу з централізованого водопостачання та його структура (планові витрати за елементами, прибуток, податок на додану вартість) наведені у Додатку 1:

    — для всіх споживачів — 31,74 грн. з ПДВ за 1 м3.

Відсоток відшкодування плановим тарифом з надання комунальної послуги з централізованого водопостачання собівартість в середньому складає 6,2%.

Періодичність надання послуги з водопостачання:

    — для всіх споживачів — цілодобово.

Обґрунтування причин зміни тарифів за час дії

Розмір діючих тарифів на комунальну послугу з централізованого водопостачання складає:

Відсоток відшкодування затвердженим тарифом з надання комунальної послуги з централізованого водопостачання собівартість в середньому складає 86,2%

Діючий тариф на послуги з централізованого водопостачання був затверджений розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації від 20.08.2021р. № 921 та введений в дію з 03.09. 2021 року.

За час дії затверджених тарифів на послуги з централізованого водопостачання рівень мінімальної заробітної плати збільшився на 7,7%, вартість електроенергії збільшилась на 25,3%, вартість проведення досліджень питної води, вартість банківських послуг вартість обслуговування електронного програмування залишилися без змін, вартість ПММ збільшилася на 31,2%.

Підприємство не в змозі своєчасно розраховуватись з постачальниками, у зв’язку з чим зростає кредиторська заборгованість, що своєю чергою веде до зниження якості наданих послуг.

КП «Комунальник» приймає письмові зауваження та пропозиції щодо наміру здійснити повну зміну тарифів на послугу з централізованого водопостачання від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 7 календарних днів з дня опублікування цієї інформації на офіційному веб-сайті Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації за адресою:

93310, Луганська обл., Попаснянський район, смт. Білогорівка, вул. Центральна,1 .

Орган, уповноважений встановлювати тарифи на послуги з централізованого водопостачання — Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області, адреса:

93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. ім. М.Грушевського,7.

КП «Комунальник»

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+