12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
23 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Булінг та шляхи його попередження»

12.12.2020, 12:36
232
0
Автор

Однією з найактуальніших проблем у підлітковому середовищі всіх країн світу є насильство. Цій проблемі і присвятили тренінг «Булінг та шляхи його попередження», який провели бібліотекарі філії №3 для учнів КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа I-III ст

     Однією з найактуальніших проблем у підлітковому середовищі всіх країн світу є насильство. Цій проблемі і присвятили тренінг «Булінг та шляхи його попередження», який провели бібліотекарі філії №3 для учнів КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа I-III ступенів №13».

     Для того щоб налаштувати учнів на плідну співпрацю, знайти спільну мову, допомогти у розвитку комунікативних навичок та зняти негативні емоції, бібліотекарі одразу запропонували виконати вправу «Обзивалки».

     Виконуючи наступну вправу «Гриби очікування», учасники писали свої очікування від тренінгу та прикріпляли їх під кошиком «грибника». Але першочерговим завданням під час тренінгу було ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навички відповідальної та безпечної поведінки; виховувати почуття емпатії та переживання до людини, яка зазнає насильства. Для цього розділилися на шість команд: «Агресори», «Жертви», «Батьки», «Вчителі», «Незалежні експерти» та розіграли запропоновану ситуацію. Це допомогло зрозуміти емоції, що відчувають люди під час цькування, набути навичок надання і отримання допомоги.

     Молоді люди самостійно дійшли висновків, як не стати жертвою булінгу, як вміти захистити себе і залагодити конфліктну ситуацію.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+