12+
27 марта
...
прогноз на 5 дней
9 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

VІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція

12.12.2020, 12:55
182
0
Автор

9 грудня у Лисичанському педагогічному коледжі відбулася VІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція (платформа G Suite for Education) «Система надання освіти дітям з особливими освітніми потребами в умовах сучасного закладу»

   9 грудня у Лисичанському педагогічному коледжі  відбулася VІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція (платформа G Suite for Education) «Система надання освіти дітям з особливими освітніми потребами в умовах сучасного закладу» з міжнародною участю, яка  була присвячена 100-річчю Луганського національного університету імені Тараса  Шевченка.

    Учасниками форуми були освітяни з різних куточків України: науковці ЛНУ імені Тараса Шевченка,  ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (Караман О.Л., доктор пед.наук, професор; Григор’єва І.О., кандидат пед.наук, доцент; Макаренко І.В., кандидат пед.наук, доцент; Мухіна А.Ю., кандидат психол. наук., доцент; Пристинський В.М., кандидат пед.наук, доцент); викладачі ЗВО, вчителі ЗЗСО, вихователі ЗДО, батьки дітей з особливими потребами.

    Інклюзивний матеріал представила гостя із Угорщини, випускниця Лисичанського педагогічного коледжу Кузьо О., керівник групи раннього розвитку «Мама і малюк» в культурно-освітньому суспільно-корисному Фонді «Алфавіт», YouTube-блогер (канал MamaAndMalysh), організатор марафонів ігор «Граємо з мамою» і ігротренінгу для батьків «Давай пограємо»).

    Цікавий досвід представила Болтова Н.І., мама дитини з інвалідністю, випускниця Лисичанського педагогічного коледжу, педагог з вищою освітою, соціальна активістка, менеджер Інклюзивного театрального проєкту «Покоління NEXT», керівник лялькового театру для дітей з інвалідністю «МРІЯ», PR-менеджер ГО «Голос батьків» (Чернігів).
Досвід роботи освітян зібрано у формі майстер-класів на платформі, й розподілено за студіями, де учасники конференції у будь-який час можуть переглянути насичений контент.

    У межах конференції був проведений Усеукраїнський фаховий конкурс розробок на тему інклюзивної освіти, форм роботи з дітьми з особливими освітніми потребами «Інклюзивна освіта: крок за кроком», результати якого розміщені на платформі G Suite for Education.

    Учасники форуму збагатили практичний досвід з інклюзивного напрямку роботи, який будуть впроваджувати в свою професійну діяльність.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+