12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
23 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Акція «16 днів проти насильства»

17.12.2020, 14:28
187
0
Автор

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Студенти ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»  традиційно долучилися до цієї акції. Була розроблена програма вnідповідно до якої пройшла серія заходів.

Початок акції «16 днів проти насильства» у нашому закладі освіти ознаменувався участю у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Миробудування в освітній та соціальній сферах», яка відбулася на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

У період з 25.11.2020 по 10.12.2020 відбувся фотофлешмоб «Ми – проти насильства» за участю студентів 1-2 курсів.

В межах акції проведена серія інформаційно-просвітницьких дайджестів для студентів 1 курсів  «Насиллю-ні!», «Міжнародний день боротьби з рабством», Акція «Червона стрічка»  до Міжнародного дня боротьби із СНІД,  «Алгоритм дій у випадках скоєння насильства над учасниками навчально-виховного процесу».

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України студентам коледжу були надані матеріали, які було підготовлено та адаптовано у межах проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні»:

    Відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» – попередження сексуального насильства щодо дітей у колі довіри;
    Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді;
    Відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань у спорті;
    Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій» тощо.

Пивоварова Г.С.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+